Laatste nieuws omtrend sluiting Rozebroeken

Beste leden

Volgens de laatste informatie die we hebben gekregen over het sluiten van het zwembad Rozebroeken blijkt dat het sportbad nog gesloten zal zijn tot en met 14 maart 2021. De sluiting is te wijten aan een technisch defect dat te maken heeft met loskomende faiencetegels in het bad waarbij er scherpe randen zijn ontstaan. Hierdoor is het zwembad genoodzaakt om tijdelijk het sportbad te sluiten om betegelingswerken uit te laten voeren.

Ondanks dat wij als bestuur ernaar streven om onze leden zo snel mogelijk terug te laten zwemmen, zien wij ons hierdoor genoodzaakt om de stillegging van activiteiten te verlengen tot we meer informatie kunnen geven. De veiligheid van onze leden en de zwembadgangers blijft onze topprioriteit! We begrijpen dat dit niet het zwemjaar is waar velen op hadden gehoopt. Daarom zal er vanuit VZSA een compensatie worden voorzien bij de herinschrijving in september 2021. De details van deze compensatie zullen we pas eind juni kunnen meedelen omdat we momenteel nog geen zicht hebben over het verdere verloop van het seizoen. Hiervoor willen wij nogmaals onze welgemeende excuses aanbieden.

Bekijk zeker regelmatig onze website en sociale media voor meer updates!underconstruction

Aanmelden Trainers

Aanmelden Trainers

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.